Chirana

Fotele dentystyczne

Fotel stomatologiczny SK1.01

  • 4 programowe pozycje robocze fotela stomatologicznego
  • Maksymalne obciążenie do 200 kg
  • Wyłączniki bezpieczeństwa
  • Kompaktowe wymiary fotela dentystycznego

Fotel dentystyczny SK1.08

  • 4 programowe pozycje stomatologicznego fotela dla 4 użytkowników
  • Maksymalne obciążenie dentystycznego fotela: 200 kg
  • Wyłączniki bezpieczeństwa
  • Opcjonalnie: pozycja Trendelenburga
  • Bardzo wygodny, szeroki fotel stomatologiczny z miękką tapicerką, idealnie sprawdza się podczas długotrwałych, wymagających zabiegów.

Fotele dentystyczne

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie fotel dentystyczny jest punktem centralnym każdego gabinetu stomatologicznego – nierzadko postrzeganym w kategoriach wizytówki placówki. Powinien być nie tylko wygodny dla pacjenta, ale musi również zapewniać należyty komfort pracy samemu lekarzowi. Współcześnie można spotkać się z wieloma ciekawymi i zaawansowanymi technologicznie modelami foteli stomatologicznych – zaprojektowanymi z myślą o każdym szczególe. Na co jednak zwrócić uwagę, aby fotel dentystyczny sprostał stale rosnącym oczekiwaniom? Istotnych kwestii jest przynajmniej kilka.

Po pierwsze, warto mieć świadomość, że urządzeniem, które znacząco wpływa na wygodę przeprowadzania zabiegów, jest intuicyjny w obsłudze sterownik nożny, gwarantujący wiele możliwości ustawień i regulacji unitu bez potrzeby używania rąk. Wiadomo także, że zawód dentysty wymaga częstego przyjmowania pozycji obciążających układ kostny, stawowy i mięśniowy. Dlatego też całe wyposażenie gabinetu, a w szczególności fotel dentystyczny ze sterownikiem nożnym, musi być zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić specjalistom odpowiedni dostęp do pacjenta oraz optymalny poziom regulacji kluczowych elementów, takich jak m.in. konsola czy też oświetlenie.

Ile kosztuje fotel dentystyczny?

To pytanie, z którym nasi pracownicy spotykają się wyjątkowo często. Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi jest jednak w tym przypadku bardzo trudne. Cena uzależniona jest bowiem od wielu różnorodnych czynników związanych zarówno z modelem fotela dentystycznego, jak i z wyposażeniem dodatkowym, takim jak m.in. sterownik nożny. Liczą się także materiały wykorzystane do jego produkcji. Bardzo zależało nam na tym, aby zapewnić klientom jak największy wybór różnych opcji. Dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie zaawansowanego konfiguratora, dzięki któremu każdy może łatwo dostosować produkt nie tylko do konkretnych potrzeb, ale także do zasobności portfela. Przy zakupie głównego elementu unitu, czyli fotela dentystycznego przeznaczonego dla pacjenta, trzeba liczyć się z wydatkami wynoszącymi od około 3000 do 7000 zł. Całość natomiast – przy zdecydowaniu się na większość z dostępnych akcesoriów – może kosztować od 35 000 do nawet 150 000 zł. Jak zatem wyraźnie widać, rozrzut cenowy jest tutaj bardzo duży. Dlatego też najlepszym z dostępnych rozwiązań jest wykonanie indywidualnego kosztorysu, który jasno wskaże, z jak dużą inwestycją będzie się miało do czynienia.

Europejska jakość fotela stomatologicznego Chirana

Największymi zaletami prezentowanych propozycji są solidność oraz jakość. Aż 98% unitu wytwarzamy w nowoczesnej fabryce na Słowacji i wszystkie elementy – od najmniejszej śrubki aż po najbardziej złożone systemy – poddajemy regularnym i szczegółowym kontrolom. Dbamy o to, aby wyposażenie gabinetu stomatologicznego zapewniało tak dobry komfort pracy i obsługę pacjenta, jak
tylko jest to możliwe. Co ważne, zapewniamy również kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi posprzedażowej oraz serwisu. Jesteśmy pewni, że przygotowana oferta sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców! W razie wątpliwości co do tego, który z dostępnych w naszej ofercie produktów wybrać, zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy przedstawią Państwu największe zalety poszczególnych rozwiązań i przygotują precyzyjną wycenę.

Skontaktuj się z nami