Chirana

CHEESE Easy

Ładny, komfortowy i Twój

Doskonały dla każdego gabinetu stomatologicznego. Szybko przyzwyczaisz się do nowego komfortu pracy z unitem o prostej i bezawaryjnej konstrukcji. Jego intuicyjna obsługa pozwala na sprawne i szybkie przeprowadzenie różnych zabiegów. Liczy się przecież każda chwila!

CHEESE 'L'ift

Gdy wyznacznikiem staje się prostota i klasa

Zastosowana technologia ułatwia pracę z pacjentem i gwarantuje bezawaryjność unitu. Ponadto ładna linia projektowa, jego ponadczasowy styl i przyjemna estetyka doskonale wpasowują się w nowoczesny gabinet.

CHEESE 'E'ffective

Wygoda na każdym etapie Twojej kariery

Prestiżowy model z możliwością dostosowania i rozbudowy poszczególnych modułów. Bezawaryjna konstrukcja oraz atrakcyjny design unitu spełnią oczekiwania wymagających stomatologów wszystkich specjalizacji.

SMILE Mini 04

Proste i dobre rozwiązania

Unit stomatologiczny klasy ekonomicznej, który zapewnia niezawodne działanie w optymalnej cenie. Proste rozwiązania w tym przypadku nie umniejszają solidności i jakości urządzenia. To rozsądny wybór!

CHEESE Uni

Specjalistyczne rozwiązania dla różnych potrzeb

Unit zaprojektowany tak, aby mogły korzystać z niego osoby zarówno prawo, jak i leworęczne. Doskonale sprawdzi się w gabinetach o określonym profilu np. ortodontycznym. Funkcjonalność i solidność to główne zalety tego modelu.

Chirana to:

3

Elastyczność

To dla nas nie tylko możliwość dopasowania unitu do własnych potrzeb, ale także otwarcie na problemy stomatologów, dostosowanie oferty pod założony budżet i plany na przyszłość.

2

Solidność

98% części unitu wytwarzamy w nowoczesnej fabryce na Słowacji - począwszy od najmniejszej śrubki po skomplikowane elementy - i poddajemy ścisłej kontroli, a następnie ręcznie składamy.

1

Jakość

Leży u podstaw naszej tradycji i przejawia się w zastosowanych przez nas sprawdzonych technologiach, gwarancji kompatybilnoci części. To także jakość obsługi posprzedażowej i serwisu.

Skontaktuj się z nami