Chirana

Unity dentystyczne

CHEESE Easy

Ładny, komfortowy i Twój

Doskonały dla każdego gabinetu stomatologicznego. Szybko przyzwyczaisz się do nowego komfortu pracy z unitem o prostej i bezawaryjnej konstrukcji. Jego intuicyjna obsługa pozwala na sprawne i szybkie przeprowadzenie różnych zabiegów. Liczy się przecież każda chwila!

CHEESE 'L'ift

Gdy wyznacznikiem staje się prostota i klasa

Zastosowana technologia ułatwia pracę z pacjentem i gwarantuje bezawaryjność unitu. Ponadto ładna linia projektowa, jego ponadczasowy styl i przyjemna estetyka doskonale wpasowują się w nowoczesny gabinet.

CHEESE 'E'ffective

Wygoda na każdym etapie Twojej kariery

Prestiżowy model z możliwością dostosowania i rozbudowy poszczególnych modułów. Bezawaryjna konstrukcja oraz atrakcyjny design unitu spełnią oczekiwania wymagających stomatologów wszystkich specjalizacji.

SMILE Mini 04

Proste i dobre rozwiązania

Unit stomatologiczny klasy ekonomicznej, który zapewnia niezawodne działanie w optymalnej cenie. Proste rozwiązania w tym przypadku nie umniejszają solidności i jakości urządzenia. To rozsądny wybór!

CHEESE Uni

Specjalistyczne rozwiązania dla różnych potrzeb

Unit zaprojektowany tak, aby mogły korzystać z niego osoby zarówno prawo, jak i leworęczne. Doskonale sprawdzi się w gabinetach o określonym profilu np. ortodontycznym. Funkcjonalność i solidność to główne zalety tego modelu.

Unit stomatologiczny

Opracowanie zęba lub wypełnienie go w sposób prawidłowy uzależnione są nie tylko od umiejętności lekarza, ale też od wyposażenia gabinetu. Do przeprowadzania różnych zabiegów stomatologicznych przeznaczony jest unit dentystyczny. To rozbudowany, charakterystyczny fotel, który spełnia wiele funkcji jednocześnie. Musi zarówno zapewniać wygodę pacjentowi, jak i być elementem wyposażenia gabinetu dopasowanym do potrzeb specjalisty. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych w naszej ofercie produktów tego typu.

Jaki powinien być dobry unit dentystyczny?

Podczas leczenia stomatologicznego nierzadko konieczne jest korzystanie z kilku różnych instrumentów. Muszą być one łatwo dostępne, dlatego ergonomia jest podstawowym kryterium przy wyborze unitów. Chirana to producent najwyższej jakości sprzętu stomatologicznego umożliwiającego przeprowadzanie zabiegów w sposób szybki i komfortowy. Za wygodę odpowiada m.in. wykonanie stolika lekarza. Oprócz przystosowania do niego instrumentów można też wybrać akcesoria: dotykowy panel sterowania, ramię pantograficzne czy skrzynkę przyłączy bocznych.

Dobrze wyposażony unit dentystyczny to podstawowy element każdego gabinetu stomatologicznego. Musi on gwarantować najlepsze warunki pracy, dlatego jako producent zadbaliśmy także o możliwość dopasowania przez klienta innych, kluczowych części zestawu: masztu z lampą zabiegową oraz samego fotela. Ergonomiczne siedzisko zapewnia wygodę pacjentowi, ale zarazem nie utrudnia realizacji zabiegów stomatologowi. Unit dentystyczny Chirana może być dowolnie pod tym względem skonfigurowany.

Skonfiguruj swój unit dentystyczny już dziś

Dostępne są tapicerki o różnym stopniu miękkości. Można również dobrać je kolorystycznie do aranżacji gabinetu. Do wyboru są też wysokiej jakości płyty montażowe i sterowniki nożne, które ułatwiają korzystanie z fotela. Jako jeden z nielicznych producentów tego typu wyposażenia stomatologicznego zapewniamy spore możliwości w zakresie przystosowania unitu dentystycznego do potrzeb specjalisty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Co wyróżnia unity stomatologiczne Chirana:

  • Najdłuższe na rynku rękawy do unitów stomatologicznych – pozwalają na wygodną pracę.
  • Kompatybilność części przez 15 lat – dodatkowo przy projektowaniu kolejnych unitów dentystycznych brane jest pod uwagę ich dopasowanie ze starszymi modelami.
  • Inteligentne rozwiązania technologiczne – wykluczają awarię całego unitu dentystycznego.
  • Duża swoboda w konfiguracji unitu stomatologicznego – aż 8 modułów podlegających konfiguracji.
  • Wysoka jakość, potwierdzona poprzez europejską produkcję – 98% elementów wytwarzanych jest w nowoczesnej, słowackiej fabryce.
  • Szczegółowe dopracowanie wszystkich elementów – bez zbędnych zakamarków, utrudniających dezynfekcję unitu stomatologicznego.
  • Stała dostępność części zamiennych.
Najdłuższe rękawy do unitów stomatologicznych
Skontaktuj się z nami